Şimdi arayın 0322 352 00 35
Kale Kepenk | Otomatik Kapı Sistemleri

Garaj Kapıları

Bize Ulaşın

Kale Kepenk
Otomatik Kapı Sistemleri
Yeşiloba Mah. 46167 Sokak Efer Sanayi Sitesi
C Blok No:11-12 / Seyhan, Adana
0322 352 00 35, 0530 780 5313

Otomatik Garaj Kapısı

Garajınıaza güvenliği ve estetiği bir arada sunan, uzaktan kumandasıyla konforu yaşayabileceğiniz sistemlerdir. Son derece güvenli ve uzun ömürlü bir çözümdür.

Çalışma şekline göre farklı gruplarda otomatik garaj kapıları mevcuttur, garaj girişine göre ve yapı durumuna göre Tavana doğru açılan garaj kapıları, yana doğru açılan otomatik garaj kapısı, stor garaj kapısı ve 90 derece açılan elektrikli otomatik garaj kapıları imalatımız mevcuttur. Oldukça sessiz çalışan sınıfında lider motorlarla uyguladığımız otomatik garaj kapıları aracınızdan aşağı inmeden uzaktan kumanda ile açılabilir veya kapanabilirler üstelik akıllı ev sistemleri için hazır ve mevcut sisteme entegre edilebilir durumdadır.

Otomatik garaj kapıları ve aksesuarları hakkında profesyonel destek almak için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Villa, Apartman, Site girişleri, kapalı otopark ve garaj kapılarında kullanılabilmektedir.

Motorlu Garaj Kapıları

Yumuşak ve çarpma olmadan çalışan motor sayesinde otomatik garaj kapıları sessiz ve daha uzun ömürlü olarak kullanılmaktadır. Engel algılama sensörleri sayesinde kapı açılırken veya kapanırken karşılaştığı bir engel olursa otomatik olarak motor durur ve çarptığı objeye ve kapının kendisine zarar vermez. Ayrıca yedek akü batarya sayesinde elektrik kesintilerinde dahi garaj kapısının çalışmasına olanak tanır.