Şimdi arayın 0322 352 00 35
Kale Kepenk | Otomatik Kapı Sistemleri

Kepenk Kapılar

Bize Ulaşın

Kale Kepenk
Otomatik Kapı Sistemleri
Yeşiloba Mah. 46167 Sokak Efer Sanayi Sitesi
C Blok No:11-12 / Seyhan, Adana
0322 352 00 35, 0530 780 5313

Otomatik Kepenk Kapılar

Mağaza ve işyerinizde oluşan güvenlik endişesini ortadan kaldıran estetik ve kullanım kolaylığı ile birlikte sessiz çalışma prensibine dayalıdır. Kullanılan mekanları olumsuz hava koşullarına karşı korur. İstenilen ölçülere cevap verir ve estetik görünümlere olanak tanır.

Adana Sanayi Sitesinde imalatını yaptığımız otomatik Kepenk Kapılar müşteri talebi doğrultusunda farklı renklerde imal edilebilmektedir. Küçük kapı girişlerinden büyük depo girişlerine kadar farklı boyutlarda üretim imkanı bulunmaktadır.

Garantili olarak ürettiğimiz otomatik kepenk kapı sistemleri için satış sonrası 7/24 servis de destek hizmetimiz bulunmaktadır. 

Otomatik Kapı ve Kepenk sistemleri ile iş yeriniz çok daha modern ve temiz bir görünüme kavuşacaktır. Uzaktan kumanda, buton ve anahtar özellikleriyle kullanımı oldukça kolay ve sessiz çalışmaktadır.

Kullanım Alanları

Otomatik Kapı Kepenkler çeşitli Atölye ve iş yerlerinin yanısıra mağaza girişlerinde, depo ve garaj kapılarında kullanılabilmektedir.

Eski tip kepenklerinizi otomatik kepenklerle şimdi değiştirme zamanı, üstelik iş yeriniz daha güvenli ve daha şık bir görünüme kavuşsun. Halk dilinde Daraba olarak bilinen eski tip kepenkler gürültülü çalışma, görüntü kirliliği ve güvenli olmaması sebebiyle yerini yeni tip otomatik kepenklere (elektrikli daraba) bırakmaktadır. Elektrikli otomatik kepenk sistemlerinde Alman malı kepenk motorları kullanmaktayız, otomatik kepenk ve otomatik daraba fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.